Veľa teplej vody pre celú rodinu

Teraz máme k dispozícií veľa teplej vody pre celú rodinu

Fact box

Villa: jednopodlažný s vybavenou pivnicou, postavený 1969
Living area: 117 m2 plus 153 m2 ďalšieho priestoru
City: Örebro, Švédsko
Household: Array
Type of heat pump: Diplomat Optimum G2
Hit pump was installed: marec 2009
Source of heat: Zem

Dostatok teplej vody je významný aspekt každodenného života veľkej rodiny.

Wigren-Jakobssonovci

Rýchlo stúpajúce účty a stále problémy s nedostatkom teplej vody boli hlavným dôvodom, prečo sa rodina Wigren-Jakobssonových rozhodla prejsť na zemný zdroj energie. Dostatok teplej vody je významný aspekt každodenného života veľkej rodiny. S Diplomatom Optimum G2 získali to najlepšie riešenie na prípravu teplej vody na trhu. Ďalšou výhodou je významné zníženie nákladov na vykurovanie.

„Predtým sa nemohli sprchovať viac ako dvaja po sebe. Potom sme museli čakať niekoľko hodín, až sa ohreje ďalšia voda a to nebolo moc zábavné. Hlavne keď nám prišiel účet za elektrinu…“, spomína Helena Wigren.

„Predtým sa nemohli sprchovať viac ako dvaja po sebe. Potom sme museli čakať niekoľko hodín, až sa ohreje ďalšia voda a to nebolo moc zábavné. Hlavne keď nám prišiel účet za elektrinu…“, spomína Helena Wigren.

Dnes je situácia úplne iná. I napriek tomu, že vyrastajúci tínedžeri majú veľa športových aktivít, a preto sa potrebujú pravidelne sprchovať, je nedostatok teplej vody len nemilou spomienkou. Zároveň si rodina užíva aj úsporu až 30 000 SEK ročne.

Po dôslednom preskúmaní všetkých možností si rodina vybrala firmu Thermia, kde na nich urobilo dojem príjemné jednanie firemného zástupcu a kvalita rád, ktoré od neho dostali. Potom, čo sa naisto rozhodli, trvalo len tri týždne, než bola celá inštalácia hotová a pripravená k použitiu.

„Rôzne návrhy, na ktoré sme sa pozerali, vykazovali viac menej tie isté kalkulácie úspor, ale Thermia nám k tomu dala najlepšiu cenu. Okrem toho, najkvalifikovanejšie zodpovedali naše dotazy. Potom, čo sme sa rozhodli, išlo všetko veľmi rýchlo a hladko. Vždy sme vedeli, kedy inštalatéri prídu, a oni sa vždy držali svojho časového rozvrhu. Sme veľmi spokojní a tešíme sa, že si budeme užívať benefity nášho zemného tepelného čerpadla ešte veľa rokov.“

Helena Wigren

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás

Napíšte nám

Informujeme Vás, že vašu dohodu je možné kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailovej správy... viac
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správca osobných údajov poskytnutých vo vyššie uvedenej podobe... viac
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinné pole

Thermia partner na Slovensku

IVAR SK, spol. s r.o.

IVAR SK, spol. s r.o.

+421 346 214 431