Energetické riešenie pre veľké budovy

Energia z vrtov pre Vašu firmu

Lorem ipsum

Tepelné čerpadlá využívajúce vrty odoberajú energiu zo zeme. Pomocou tepelného čerpadla ju zhodnotia a predajú ju do vykurovacej sústavy budovy. V lete je tento proces jednoducho obrátený. Tepelné čerpadlá odoberajú teplo z budovy a ukladajú ho späť do zeme a tým efektívne chladia budovu.

Znižovanie energetickej náročnosti budov je rovnako politický ako i ekonomický cieľ vo viacerých európskych krajinách. Vďaka svojej extrémne energetickej efektivite, budú v nasledujúcich rokoch zohrávať tepelné čerpadla ústrednú úlohu v dosahovaní týchto cieľov. Tepelné čerpadlá zaisťujú vykurovanie, teplú vodu a chladenie v jednom ekonomickom i ekologickom zariadení. Sú vhodné hlavne pre budovy s vysokými požiadavkami na vykurovanie, chladenie a teplú vodu.

Jedná sa o dobre zavedenú technológiu, ktorá ponúka výhody od zvýšeného komfortu, zníženie spotreby energie a emisií CO2 až po významné úspory ako prevádzkové náklady, tak i náklady na údržbu.

Tepelné čerpadlá využívajúce vrty – najlepší z najlepších

Lorem ipsum

Tepelné čerpadlá zem/voda odoberajú energiu zo zeme, pomocou chladiaceho okruhu ju zhodnotí a predá ju do vykurovacej sústavy budovy. V lete je tento proces jednoducho obrátený. Tepelné čerpadlá odoberajú teplo z budovy a ukladajú ho späť do zeme a tým efektívne chladia budovu.

Tepelné čerpadlá využívajúce vrty reprezentujú najúčinnejšie zariadenie pre vykurovanie a chladenie na súčasnom trhu. Je to preto, že jednoducho prevádzajú teplo z jedného miesta na druhé, namiesto toho, aby ho získavali z palivových zdrojov ako je nafta, vykurovací olej alebo zemný plyn.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás

Napíšte nám

Informujeme Vás, že vašu dohodu je možné kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailovej správy... viac
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správca osobných údajov poskytnutých vo vyššie uvedenej podobe... viac
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinné pole

Thermia partner na Slovensku

IVAR SK, spol. s r.o.

IVAR SK, spol. s r.o.

+421 346 214 431