Predbiehame dobu už od roku 1923

V spoločnosti Thermia sa snažíme naplniť víziu nášho zakladateľa: vyrábať produkty, ktoré predbehli svoju dobu. V roku 2023 oslavujeme 100. výročie vývoja riešení budúcnosti, ktoré vyvíjame s vysokými ambíciami, inovatívnym zmýšľaním a špičkovou technológiou – vždy o krok vpred.

Spolu s našimi partnermi a inštalatérmi garantujeme kvalitu pred, počas aj po inštalácii Vášho nového tepelného čerpadla. So skúsenosťami, hrdosťou a vášňou sa posúvame vpred s odvážnym myslením: tie najlepšie nápady sú ešte stále pred nami.

100 rokov švédskej inovácie

V roku 1973 sme vyvinuli prvé zemné tepelné čerpadlo. Stalo sa začiatkom úžasnej cesty zdokonaľovania dodávok obnoviteľnej energie v rôznych typoch podnebia s cieľom poskytnúť tepelné čerpadlá, ktoré v budúcnosti nič neprekvapí a ktoré zlepšia život a pohodlie našich zákazníkov po celom svete.

9 MÍĽNIKOV NÁŠHO PÔSOBENIA

JBC – 50. VÝROČIE, KTORÉ STOJÍ ZA TO OSLÁVIŤ

V roku 1973 spoločnosť JBC predbehla svoju dobu a stala sa lídrom v oblasti tepelných čerpadiel budúcnosti. Pozrite sa, ako sme v čase inovácií, hraničiacich s revolúciou, vytvorili jedinečný nový produkt, ktorý prekonal nové hranice

OSLAVUJME JBC!

Thermia 100 rokov

Inovácia od roku 1923

V roku 1973 sme vyvinuli prvé zemné tepelné čerpadlo. Stalo sa začiatkom úžasnej cesty zdokonaľovania dodávok obnoviteľnej energie v rôznych typoch podnebia s cieľom poskytnúť tepelné čerpadlá, ktoré v budúcnosti nič neprekvapí a ktoré zlepšia život a pohodlie našich zákazníkov po celom svete.

Špičková technológia na trhu – o krok vpred

Lorem ipsum

Už vyše storočia sa usilujeme byť najlepšími, predbiehať svoju dobu, byť nadčasoví. Naďalej zdokonaľujeme a prinášame inovatívne produkty, ktoré predbiehajú svoju dobu. Už od čias kachlí na koks spred 100 rokov, až po dnešné špičkové tepelné čerpadlá:

prvé zemné tepelné čerpadlo Calibra Eco s chladivom šetrným k životnému prostrediu (R452B) a svetový líder, naše tepelné čerpadlo Atlas, prvé s hodnotou SCOP (sezónny vykurovací faktor) nad 6,0.

Tie najlepšie nápady sú ešte stále pred nami

Lorem ipsum

Pre našu spoločnosť je výskum a vývoj kľúčovým faktorom pri navrhovaní tepelných čerpadiel budúcnosti. Náš kreatívny tím výskumníkov, v najväčšom európskom výskumno-vývojovom stredisku pre tepelné čerpadlá, využíva najnovšie technológie a pri viacerých príležitostiach už udával smer celému odvetviu tepelných čerpadiel. V stredisku podrobujeme produkty mimoriadne prísnym testom, aby spĺňali podmienky rôznych podnebí a zároveň boli udržateľné. Testy nám pomáhajú zdokonaliť dizajn a neustále zlepšovať kvalitu a životnosť každého výrobku Thermia

Vždy s cieľom predbehnúť našu dobu. Byť nadčasovým.

Bezpečné a účinné riešenia – dnes i zajtra

Lorem ipsum

Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom riešenie vykurovania, ktoré je nielen bezpečné, ale aj udržateľné a energeticky účinné. K tomu je potrebný spoľahlivý proces, od počiatočného kontaktu a odporúčania výrobku až po inštaláciu a uvedenie do prevádzky.

Spolu s našimi certifikovanými predajcami a inštalatérmi zabezpečujeme, aby všetko fungovalo hladko.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás

Napíšte nám

Informujeme Vás, že vašu dohodu je možné kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailovej správy... viac
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správca osobných údajov poskytnutých vo vyššie uvedenej podobe... viac
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinné pole

Thermia partner na Slovensku

IVAR SK, spol. s r.o.

IVAR SK, spol. s r.o.

+421 346 214 431