JBC – 50. VÝROČIE, KTORÉ STOJÍ ZA TO OSLÁVIŤ

V roku 1973 spoločnosť JBC predbehla svoju dobu a stala sa lídrom v oblasti tepelných čerpadiel budúcnosti.

Poďme osláviť JBC! Vzniklo v roku 1973.

Pozrite sa, ako sme v čase inovácií, hraničiacich s revolúciou, vytvorili jedinečný nový produkt, ktorý prekonal nové hranice.

Spoločnosť JBC predbehla svoju dobu o desaťročia

So zemným tepelným čerpadlom, zásobníkom teplej vody, reguláciou a prídavným vykurovaním v jednej jednotke predbehla spoločnosť JBC svoju dobu o desaťročia. Táto inovácia bola jedinečná. Dnes je systém JBC uznávaný ako priekopnícky, ktorý určuje smer pri stanoení štandardov pre nový typ riešenia vykurovania.

V roku 2023 oslavujeme JBC ako dôležitý míľnik, v našej storočnej histórii, a ako vždy sa tešíme na vývoj ďalšej generácie riešenia vykurovania. V spoločnosti Thermia sa vždy snažíme byť o krok vpred.

Zvýšenie výroby teplej vody o 44 %

Nepretržitý vývoj a evolúcia

Nepretržitý vývoj a evolúcia

 

Zvýšenie výroby teplej vody o 44 %

 

Udržať si náskok znamená neustále sa vyvíjať a rozvíjať, čo presne robíme posledných 50 rokov. Výrazne sme zvýšili účinnosť tepelných čerpadiel a predstavili nové produkty, vrátane zemného tepelného čerpadla Atlas, ktoré ako prvé dosiahlo hodnotu SCOP vyššiu ako 6,0.

Systém Atlasu je pri výrobe teplej vody o 44 % účinnejší, ako systém JBC, a to na základe zlepšenia účinnosti (COP) z 2,04 na 2,94. Tu je porovnanie výkonu medzi JBC a Atlasom.

 

THERMIA 100 ROKOV

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás

Napíšte nám

Informujeme Vás, že vašu dohodu je možné kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailovej správy... viac
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správca osobných údajov poskytnutých vo vyššie uvedenej podobe... viac
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinné pole

Thermia partner na Slovensku

IVAR SK, spol. s r.o.

IVAR SK, spol. s r.o.

+421 346 214 431