Hotel a Spa ťaží z výhod tepelných čerpadiel Thermia

Hot Springs Medical & Spa Hotel

Energeticky účinné vykurovanie a pasívne chladenie

Hot Springs Medical a Spa je situovaný v dedinke Banye, ktorá leží v prekrásnom údolí s názvom Razlog v južnej časti Bulharska. Dedinka Banya je úžasné miesto: nie len teplým podnebím, ktorým je Bulharsko známe, ale taktiež kvôli úžasnému bohatstvu – liečivej minerálnej vode, ktorá je nie len bohatým zdrojom pre obyvateľov Banya, ale taktiež pre mnohých hostí, ktorí navštívia hotelový komplex.

Investor stavil od začiatku na obnoviteľné zdroje energie, ktoré budú poskytovať najnovšie technológie v oblasti využitia nízkopotencionálneho tepla. Preto bola pre vykurovanie zriadení vybraná technológia zhodnocujúca geotermálnu energiu pomocou zemných tepelných čerpadiel Thermia.

Hot Springs Medical & Spa Hotel má kapacitu 300 osôb a ponúka 139 skvelých izieb v 8 rôznych kategóriách. Všetky izby v hoteli majú balkón a prekrásny výhľad na hory alebo do lesa. Pre pohodlie hostí hotel ponúka skvelú reštauráciu, lobby bar, detské ihrisko pre najmenších návštevníkov a samozrejme jedinečné kúpeľné a zdravotné stredisko.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás

Napíšte nám

Informujeme Vás, že vašu dohodu je možné kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailovej správy... viac
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správca osobných údajov poskytnutých vo vyššie uvedenej podobe... viac
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinné pole

Thermia partner na Slovensku

IVAR SK, spol. s r.o.

IVAR SK, spol. s r.o.

+421 346 214 431