Palma Club prosperuje z obnoviteľných riešení

Palma Sport & Tennis Club prosperuje z energetických riešení spoločnosti Thermia

An iconic setting for tennis fans in Mallorca

Palma Sport & Tennis Club, predtým Mallorca Tennis, bol pôvodne založený v roku 1964. Bol postavený známym architektom Francescem Mitjansem, rodákom z Barcelony a autorom ikonického futbalového štadiónu Camp Nou a ďalších významných budov v Španielsku.

„Vďaka modernému a efektívnemu systému vykurovania, využitím energie z vrtov, spoločnosťou Thermia môže nový Palma Sport&Tennis Club zaujať hostí i tým, že sa zaujíma o životné prostredie a šetrí peniaze,“ hovorí Miguel Madero Wage, generálny riaditeľ firmy Girod Geotermia.

Dnes už kompletne renovovaný klub ponúka miestnym i zahraničným členom kvalitné služby, od súkromných tenisových lekcií a body-buildingu po hot-jógu, kruhový tréning, 25m bazén, telocvičňu, miestnosť na jógu, pilates, spinning, petanque, lezeckú stenu, wellness, relaxačný areál, priestory pre masáže, kozmetické a iné služby, konferenčné miestnosti a reštauráciu.
V roku 2015 bol Palma Sport&Tennis Club predstavený, aby mohol v areáli začleniť nové zariadenia. Hlavným propagátorom rozvoja klubu bol Švéd Mikael Landström, ktorý od samého začiatku podporoval zariadenie s obnoviteľnou energiou, ktoré by zaistilo najnovšie energeticky šetrné technológie. Do nového systému HVAC a pre prípravu teplej vody je energia dodávaná zemnými tepelnými čerpadlami Thermia. Vertikálne vrty boli vykonané technológiou Mouvitech.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás

Napíšte nám

Informujeme Vás, že vašu dohodu je možné kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailovej správy... viac
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správca osobných údajov poskytnutých vo vyššie uvedenej podobe... viac
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinné pole

Thermia partner na Slovensku

IVAR SK, spol. s r.o.

IVAR SK, spol. s r.o.

+421 346 214 431