České predajné a servisné stredisko pre čerpaciu techniku

Větší komfort a úspory

František Janek - VODA predajňa a servis čerpacej techniky

František Janek - VODA poskytuje služby v oblasti čerpacej techniky, vodo-inštalačných a kúrenárskych výrobkov a komponentov už od 90. rokov 20. storočia. Spoločnosť zo začiatku ponúkala iba studňové a inštalatérske práce, neskôr rozšírila svoje portfólio o veľkoobchodný a maloobchodný predaj inštalatérskych a kúrenárskych výrobkov.

Od roku 2007 sa spoločnosť presťahovala do nového sídla a začala svojim zákazníkom ponúkať široký sortiment čerpadiel pre domáce aj priemyselné použitie, vrátane záručného a pozáručného servisu.

Tepelné čerpadlá Thermia – najefektívnejšie energetické riešenie

Janek Voda naviac ponúka kompletnú realizáciu systému vodných čerpadiel od návrhu, dimenzovania a predaja až po montáž a uvedenia do prevádzky. Sklady s takmer 1400 m2 ponúkajú tisíce položiek dostupných priamo skladom pre inštalatérske, kúrenárske a čerpacie aplikácie.
Spoločnosť sa rozhodla byť udržateľnejšou a nainštalovala invertorové zemné tepelné čerpadlo Thermia Mega S. Tepelné čerpadlo Thermia Mega S zaisťuje vykurovanie radiátormi a prípravu teplej vody pre celý objekt: obchod, sklad, školiace stredisko, údržbu, dielňu a kanceláriu.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás

Napíšte nám

Informujeme Vás, že vašu dohodu je možné kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailovej správy... viac
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správca osobných údajov poskytnutých vo vyššie uvedenej podobe... viac
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinné pole

Thermia partner na Slovensku

IVAR SK, spol. s r.o.

IVAR SK, spol. s r.o.

+421 346 214 431