Továreň na Slovensku ťaží z obnoviteľnej energie

Brother Industries v Krupine

Tepelné čerpadlá Thermia – najefektívnejšie riešenie pre vykurovanie a chladenie

BROTHER INDUSTRIES s.r.o. sa nachádza v Krupine na Slovensku a je jedným z 28 výrobných závodov japonskej spoločnosti Brother Industries, Ltd.

Spoločnosť Brother Industries s.r.o. so sídlom na Slovensku je jedným z 28 výrobných závodov japonskej spoločnosti Brother Industries Ltd a má vedúce postavenie vo výrobe a renovovaní tonerov do laserových tlačiarní.

Továreň v Krupine má vedúce postavenie v Brother Group vo výrobe a renovovaní farebných aj monochromatických náplní do laserových tlačiarní.

Spoločnosť zamestnáva približne 200 ľudí. Spoločnosť spĺňa najprísnejšie ekologické kritériá, kladie veľký dôraz na udržateľné životné prostredie, a preto podporuje ekologické aktivity.
Továreň vyžaduje vykurovanie, ohrev vody a chladenie. Pôvodný zdroj tepla bol vo forme 6 plynových kotlov s vykurovacím výkonom cca 600 kW.

Dve invertorové tepelné čerpadlá Thermia Mega M zem – voda zaisťujú vykurovanie a chladenie výrobnej haly, skladu a ďalších priestorov, ako sú kancelárie a jedálne, cca celkom 2000 m2.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás

Napíšte nám

Informujeme Vás, že vašu dohodu je možné kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailovej správy... viac
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správca osobných údajov poskytnutých vo vyššie uvedenej podobe... viac
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinné pole

Thermia partner na Slovensku

IVAR SK, spol. s r.o.

IVAR SK, spol. s r.o.

+421 346 214 431