Riešenie s nízkymi emisiami CO2 pre slnečný domov

Prekrásna vila v kopcoch s výhľadom na Madrid využívajúca 100 % obnoviteľnú energiu

Fact box

Charakteristiky budovy

  • Vykurovací výkon: 143 326 kWh/rok

  • Chladiaci výkon: 35 831 kWh/rok

  • Funkcie: vykurovanie, chladenie, príprava teplej vody


Aplikované obnoviteľné riešenia:

  • Zemné tepelné čerpadlo Thermia Mega XL (21-88 kW)

  • Zásobníkový ohrievač teplej vody 750 TW-C


Systém distribúcie vykurovania/ chladenia:

  • podlahové vykurovanie

  • podlahové chladenie


Dátum dokončenia: október 2016

„Vďaka modernému a efektívnemu riešeniu s tepelnými čerpadlami Thermia Mega s vrtmi, si môžu majitelia domu užívať celoročný komfort s nízkymi nákladmi emisií CO2 a s reálnymi finančnými úsporami“, hovorí Miguel Madero Wage, generálny riaditeľ firmy Girod Geotermia.

Riešenie s nízkymi emisiami CO2 pre slnečný dom v španielskych horách

Pri zmienke o Madride sa nám vybaví neustále teplo a slnko. V skutočnosti je ale Madrid obklopený zasneženými horami, kde sa dá väčšinu zimy lyžovať. Tieto zalesnené hory sú taktiež miestom, kde stojí novo renovovaná vila (1 200 m2). Tradičný spôsob vykurovania takejto nehnuteľnosti bol vždy pomocou kotla na naftu alebo drevo.
Tepelné čerpadlo Thermia Mega si nielen ľahko poradí s obdobím vysokých požiadaviek na vykurovanie, ale je i ďalším zhodnotením pre nehnuteľnosť, ktorá bola rekonštruovaná podľa najvyšších štandardov konštrukcie a dizajnu. Finančné úspory, pridaná hodnota a zvýšený komfort zaistí rýchly návrat počiatočných investícií v porovnaní s inými alternatívami.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás

Napíšte nám

Informujeme Vás, že vašu dohodu je možné kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailovej správy... viac
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správca osobných údajov poskytnutých vo vyššie uvedenej podobe... viac
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinné pole

Thermia partner na Slovensku

IVAR SK, spol. s r.o.

IVAR SK, spol. s r.o.

+421 346 214 431