Asociácie udržateľného rozvoja bývania

Šetrite peniaze pre nasledujúce roky

Lorem ipsum

Investície do systému vykurovania/chladenia s tepelným čerpadlom sú vyššie, ako do konvenčného riešenia so zrovnateľným výkonom. Ale práve tu to začína byť zaujímavé. Bez ohľadu na to, ako veľká  alebo zložitá je vaša vykurovacia sústava, s tepelnými čerpadlami, sa Vám táto počiatočná investícia za menej ako 10 rokov vráti.

A od tej doby, Vám tepelné čerpadlo bude stále zaisťovať neustály prísun nekonečne obnoviteľnej a lacnej energie a znížené prevádzkové náklady Vám zvýšia zisk. Celý deň a po všetky dni, čo bude systém pracovať. Keď to vyjadríme v nákladoch na životný cyklus (Life Cycle Cost – LCC), žiadne iné riešenie nemôže byť výhodnejšie ako vykurovanie tepelným čerpadlom.

Systémy vykurovania, vetrania, klimatizácie a chladenia (HVAC) predstavujú cca 40 % celkovej spotreby energie v sektore komerčných budov. Tepelné čerpadlá zdarma poskytujú až 75 % spotrebovanej energie pri vykurovaní a chladení budovy a tým poskytuje najvyšší možný komfort.

Komfort pre užívateľov budov a nájomníkov

Tým, že tepelné čerpadlá pružne reagujú na aktuálne požiadavky vykurovania a chladenia, nám ponúkajú jedinečný komfort. Niektoré inštalácie môžu 100 % pokryť vašu celkovú potrebu tepla/chladenia. To znamená, že nie je treba používať pomocný ohrev alebo klimatizáciu. Tepelné čerpadlo zem/voda zvládne urobiť všetko samo o sebe.

Zníženie emisií CO2 – dosiahnutie plánovaných cieľov

Tepelné čerpadlá zem/voda na svoju prevádzku potrebujú iba malé množstvo elektriny a tým Vám umožnia významne znížiť nie len spotrebu nafty alebo plynu, ale i produkciu CO2. Pokiaľ si pre získanie energie zvolíte obnoviteľný zdroj, znížite emisie CO2 prakticky na nulu.

5- ročná záručná doba

Pri Thermia Mega sa záruka týka všetkých funkčných dielov a tým poskytuje pohodlie bez obáv z nečakaných nákladov na náhradné diely. V prípade nutnosti opráv v dobe záruky, autorizovaný predajca bez čakania uskutoční záručnú opravu s použitím originálnych dielov Thermia.

Zákazníci firmy Thermia rozprávajú o svojich príbehoch

 • Celkovú plochu tvorí 8600 m2 bytov a 1400 m2 ostatných priestorov, ako sú napríklad garáže. Vzrastajúca cena všeobecného vykurovania bola hlavným dôvodom k hľadaniu nového riešenia.

  Thermia Mega – rozumná voľba

  HSB Fabriken (Hyresgästernas sparkasse – och byggnadsförening och fabriken) je domový spolok vo Švédskom meste Arvika, okres Vermland. Tento spolok reprezentuje jedenásť budov postavených v 80. rokoch dvadsiateho storočia. Býva tu asi 200 ľudí

  „Všetci nájomníci si teraz v zime užívajú teplo a pohodlie a domový spolok ušetrí až 65000 euro v každom vykurovacom období.“

 • Investor od začiatku plánoval použiť technológiu na obnoviteľnú energiu pre vykurovanie a chladenie budovy. Apartmány majú inštalované podlahové vykurovanie i chladenie.

  Energeticky efektívne apartmány v Taliansku

  V Trente, v severnom Taliansku, bol postavený komplex 68 apartmánov, ktoré sú z časti na predaj a z časti k prenájmu. Budova je v starom lome Monte Capuccini v meste Trent.

  „Vďaka použitiu geotermálnej a solárnej energie budú apartmány Cappuccini dlho príkladom efektivity, energetickej úspory a udržateľnosti životného prostredia.“

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás

Napíšte nám

Informujeme Vás, že vašu dohodu je možné kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailovej správy... viac
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správca osobných údajov poskytnutých vo vyššie uvedenej podobe... viac
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinné pole

Thermia partner na Slovensku

IVAR SK, spol. s r.o.

IVAR SK, spol. s r.o.

+421 346 214 431