IT služby a obnoviteľná energia na jednom mieste

IT služby a obnoviteľná energia na jednom mieste

Delta Informatica supports renewable technology

Delta Informatica Spa je v oblasti informačnej technológie a konzultácie manažmentu aktívna už cez 20 rokov. Ponúka rôzne IT služby od telefónnej alebo online podpory až ku konzultáciám a pokročilým systémom IBM AS 400.

„Úspory sú v porovnaní so zemným plynom a klimatizáciou okolo 51 %.“

Skutočné úspory – empirické údaje hovoria samé za seba

Od roku 2012 je hlavné sídlo firmy v priemyselnej oblasti Spini di Gardolo (Trentino-Alto Adige) a používa obnoviteľné technológie. Budova je vybavená podlahovým vykurovaním a chladením, ktoré je poskytované štyrmi tepelnými čerpadlami fungujúcimi v režime master – slave.
Počas leta môže tepelné čerpadlo odstraňovať tepelnú záťaž z kancelárií a odvádzať ju do zeme. To znamená, že bežne nevyužiteľné teplo môže byť použité pre regeneráciu primárneho zdroja tepla, napríklad vrtov, pred tým, než začne zimné obdobie. Množstvo tepla presunutého do zeme je väčšie, než je množstvo tepla odobraného v zime. Teplota zeme vďaka tejto technológii zostáva stabilná aj v dlhodobom merítku a efektivita systému sa zvyšuje.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás

Napíšte nám

Informujeme Vás, že vašu dohodu je možné kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailovej správy... viac
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správca osobných údajov poskytnutých vo vyššie uvedenej podobe... viac
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinné pole

Thermia partner na Slovensku

IVAR SK, spol. s r.o.

IVAR SK, spol. s r.o.

+421 346 214 431