Najmodernejšie rehabilitačné centrum

Najmodernejšie rehabilitačné centrum RECAL Foundation

Step-by-step care at the RECAL Foundation… therapy for life

RECAL je súkromná, nezisková zdravotná organizácia založená v roku 2011. Má vysoko profesionálny tím špecialistov, ako sú doktori, terapeuti a dobrovoľníci. Ich spoločným cieľom je pomoc ľudom poznamenaných závislosťou, a začleniť ich späť do spoločnosti. Potrebná starostlivosť je venovaná i rodine.

Inštalácia tepelného čerpadla Thermia znížila spotrebu energie o 79 %.

Inovatívne technológie poskytujú príjemne vyrovnané prostredie.

Novým domovom RECAL Foundation je krásna moderná budova s rozlohou 400 m2, ktorá bola navrhnutá slávnym španielskym architektom Joaquínem Torresem a stála 1 milión eur.

„Radi sa staráme o našich pacientov, staráme sa o životné prostredie a vážime si dary, ktoré dostávame od našich patrónov. Preto sme sa rozhodli inštalovať systém spoločnosti Thermia využívajúci vrty, ktoré sa starajú o vnútornú klímu po celý rok a s nízkymi nákladmi.“, komentuje José Manuel SAINZ Quintana, generálny riaditeľ RECAL Foundation.

Budova prilákala pozornosť doma i v zahraničí a je známa ako inovatívny projekt, navrhnutý a postavený s cieľom minimalizovať dopad na životné prostredie.

Všetko, čo bolo v rehabilitačnom centre RECAL navrhnuté, postavené a inštalované, je energeticky efektívne, funguje úsporne a je do detailu premyslené. Riešenie, ktoré bolo pre prípravu teplej vody a vykurovanie vybrané, je tepelné čerpadlo Thermia Solid Eco 42 spoločne s dvomi zásobníkovými ohrievačmi teplej vody a zemným tepelným čerpadlom Thermia KBH 1000/210. Nízkopotenciálnym zdrojom tepla je vrtné pole, ktoré je vybavené vylepšeným výstrojom vrtu, ktorý zvyšuje efektivitu prenosu energie.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás

Napíšte nám

Informujeme Vás, že vašu dohodu je možné kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailovej správy... viac
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
Informujeme Vás, že správca osobných údajov poskytnutých vo vyššie uvedenej podobe... viac
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Povinné pole

Thermia partner na Slovensku

IVAR SK, spol. s r.o.

IVAR SK, spol. s r.o.

+421 346 214 431